Sık Sorulan Sorular

Aqua Özkoç Su Arıtma Sistemleri

Aklınıza Takılan Tüm Sorularınız İçin;

 • AQUA ÖZKOÇ FİYAT AVANTAJI NELERDİR?

  Aqua Özkoç Su Arıtma Sistemleri uzun vadede sizin, eşinizin, çocuğunuzun, kısacası tüm sevdiklerinizin sağlığına yapacağınız bir yatırımdır. Bu sayede daha sağlıklı bir su tüketip, arıtılmış suyun bütün faydalarından yararlanırsınız. İşyerinizde de damacananın risklerinden, taşıma, takip ve stoklama güçlüğünden kurtulur, ilave insan kaynakları yatırımı yapmak zorunda kalmazsınız. Şuanda, arıtma cihazınız yok iken sağlığınız için zaten mecburi olarak yaptığınız su harcamasının tam anlamıyla işe yaraması için yemeklerinizde de birinci sınıf su kullanmanız gerekir. Aqua Özkoç sunduğu hizmeti ile bu anlamda bütçenize destek olur.
 • TAŞINIRSAM NE OLACAK?

  Taşınmanız hiç problem değil! Hizmet verdiğimiz illerimizde istediğiniz yere sistemi sizinle beraber taşımak için bir telefon kadar yakınınızdayız.
 • SU ARITMA CİHAZI KULLANIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

  Arıtma cihazını sık kullanıyoruz, ama bakım takibi nasıl yapılır bilmiyoruz. Arıtma cihazı kullanılırken dikkat edilmesi gerekenler;

  - Cihazın bakım ve filtre değişiminin zamanında yapılmasına
  - Cihazın her zaman aynı kalitede su verebilecek filtrelere sahip olmasına
  - Filtrelerin yapımında kullanılan maddelere
  - Cihazın kalite belgelerine ve sertifikalarına dikkat edilmelidir.
 • BAKIM VE FİLTRE DEĞİŞTİRME PERİYODU NASILDIR?

  Aqua Özkoç cihaz bakımları profesyonel teknik servisi tarafından gerçekleştirilir. Ürününlerimize yılda bir filtre değişimi yapılırken, cihaz bakım ve sterilizasyon işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Filtre değişim zamanları Aqua Özkoç tarafından takip edilir; size uygun olan gün ve saat diliminde teknik servis uzmanımız tarafından ziyaret edilerek bakım ve filtre değişikliği gerçekleştirilir.

  Filtre değişim süreleri maksimum tüketime göre hesaplanmıştır. Belirlenen sürelerde değişmediği durumda cihazdan arıtılmamış bir su çıkmamaktadır ancak cihazdan alabileceğimiz saatlik su miktarı azalmaktadır. Az bir su tüketiminiz olsa bile, yani filtre arıtma performansında bir düşüş olmasa da önceden belirttiğimiz periyodlarda filtreleriniz mutlaka değiştirilmektedir.
 • ÜRÜN KURULUM SÜRECİ NASIL İŞLİYOR, NE KADAR SÜRÜYOR?

  Teknik servis uzmanlarımız. Mekan yetkilisine kurulumu nasıl yapacağını anlatarak montaj kalite standartlarımız çerçevesinde kurulumu gerçekleştirir. Daha sonra cihaz kullanım ve özelliklerini mekanın yetkili kişilerine detaylı anlatarak montajı tamamlar. Montaj süreci su hattının uzunluğuna ve uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin evlerde su hattı mesafesi yakın olduğundan 30 dakika ile 45 dakika arasında kurulum gerçekleşmektedir.
 • Pompalı (motorlu) ile Pompasız Su arıtma Cihazı Arasındaki Farklar Nelerdir?

  Pompasız cihaz 3 bar civarında sabit basınç olan evlerde yeterli performans gösterir, ancak pompalı cihaz tercih etmenin birkaç avantajı vardır. Bugün yeterli olan basınç, yarın düşerse pompasız cihazınızın üretim kapasitesi azalır.

  Pompalı cihazda, cihazın pompası en kıymetli filtre olan membrana sürekli sabit basınçta su vereceği için membranınızın yıpranma süresi uzar. Şebeke basıncına bağlı olduğunuz pompasız cihazda, cihazın atık suyu basınca bağlı olarak değişkenlik gösterebilir, ancak pompalı cihazda bu tip sorunlarla karşılaşmazsınız.
 • Taksitli Alışveriş İmkanınız Bulunuyor mu?

  Evet. https://www.ozkocshop.com internet sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde tüm banka kartlarına 12 taksit imkanı ile satın alabilirsiniz.
 • Faydalı Mineralleri Su İçerisinden Alır mı?

  Aqua Özkoç Su Arıtma Cihazları NSF onaylı birinci sınıf filtrasyon sistemi kullanarak suyunuzun içinden mineralleri almadan suyunuzun arıtılmasını sağlar ve ekstra olarak potasyum, magnezyum, kalsiyum, sodyum vb. mineralleri su içerisine takviye eder. Doğal kaynak suyu halinde su içmenizi sağlar.
 • Ürünlerin garanti süresi kaç yıldır ?

  Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
 • Kurulum-Montaj işlemi ücretli midir ?

  İlk kurulum işleminiz Van ili içerisinde ücretsiz olarak yapılmaktadır.